izmir-workshop-etkinlik

Workshop & Etkinlik

Hepimiz biliyoruz ki insanoğlunun doğasında merak etmek, keşfetmek, üretmek ve sosyalite vardır. Ancak özümüze dönünce mutluluğu yakalayabiliriz. Özümüzden uzaklaşıp tüketmeyi ve asosyalliği artırdığımızda bir çok güzel anları ve güzel duyguları da aynı hızla tüketmeye başlarız. Mutlu olmanın en güzel yolu mutlu etmektir. Fakat biz mutluysak çevremizdekileri mutlu edebiliriz. Kendimizi keşfetmek, içsel huzur ve mutluluk için en önemli adımdır. Bunu da sanat, tasarım, üretim ve kişisel gelişim faaliyetleri ile sağlayabiliriz.
Biz Sanat Atölye & Cafe olarak insanların kendi potansiyellerini keşfetmelerini, verimli ve kaliteli vakit geçirmelerini ve farklı deneyimler kazanabilmelerini sağlamak için İzmir'de workshoplar ve atölyeler düzenlemekteyiz.
Workshop, belirli bir konuda uzmanlaşmış, yeterli bilgi ve deneyime sahip insanların belli bir plan ve çalışma doğrultusunda bilgilerini paylaşmasıdır. Workshoplar sayesinde katılımcılar uzmanlardan bilgi ve tecrübe edinme imkanı bulmuş olurlar. Atölye, workshop kelimesinin dilimizdeki karşılığı olmakla birlikte sanat veya zaanat çalışmalarının yapıldığı yer anlamına gelmektedir.
İzmir workshop ve İzmir sanat atölyeleri alanında atölye çeşitliliğimizle ön sıralarda yer almaktayız. Bunun sebebi ise öğrenmenin sınırı olmadığını bildiğimiz için her zaman aynı mutevazilik ve samimiyetle, öğrenmeye olan isteğimizle çalışmamızdır.