izmir-freelancer-calisma-merkezi

Freelancer Çalışma Merkezi İzmir

     Ofis hayatını bırakıp freelance çalışmaya başlayanların sayısı her geçen gün artıyor. Freelance çalışmak, herhangi bir yere bağlı olmadan istediğiniz yerden iş yapabilme imkanı demek. Bu yüzden İzmir'de freelance çalışmak isteyen insanlar ya işten ayrılıp ya da ofislerini kapatıp evden çalışmaya başlıyorlar. Bu ne kadar cazip bir fikir gibi görünse de bir süre sonra ev ortamı iş konsantrasyonu ve motivasyonu için köstekleyici hale geliyor ve İzmir'de çalışan freelance çalışanlar kendilerini dışarı atıyorlar.

     Dışarda çalışmak için gidilen mekanlar, kafeler, her şeyi düşünse de çalışma kavramından uzak oldukları için İzmir'de bir freelance çalışanın ihtiyaç duyduğu öğelerin hepsini aynı anda bulunduramıyor. Bunlar sayılacak olursa: Çalışmanın yeteceği büyüklükte masa, rahat sandalyeler, masaya yakın prizler, hızlı internet, kaliteli kahve, ev yapımı tatlı ve yiyecekler, network imkanı, molalarında karıştırabilecekleri kitaplar, sakin ve huzurlu bir ortam, dijital baskı ihtiyaçlarını karşılayabilme, motivasyon için kendinden başka çalışan insanlar...
     Biz Sanat Atölye & Cafe olarak İzmir'de freelance çalışanlar için tüm bu çalışma öğelerini bir araya getirerek İzmir'de çalışma kafesi olma konusunda ilk sırada gelmekteyiz.